Wiadomości

Aplikacja „Moja Komenda”- szybki kontakt z Twoim dzielnicowym

Data publikacji 01.04.2021

Kłobuccy dzielnicowi zachęcają do korzystania z aplikacji "Moja Komenda". To właśnie za jej pośrednictwem można szybko skontaktować się z dzielnicowym, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania. Zawiera ona dane teleadresowe wszystkich jednostek Policji w Polsce. Usługa jest całkowicie bezpłatna.

Biorąc pod uwagę sytuację epidemiczną w naszym kraju, zachęcamy do kontaktu ze swoim dzielnicowym poprzez aplikację „Moja Komenda”. Umożliwia ona wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Została wyposażona również w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.

„Moja Komenda” jest dostępna na telefony z Android i iOS. Usługa jest bezpłatna.

Więcej informacji uzyskamy na stronie:

https://www.gov.pl/web/mswia/moja-komenda

https://policja.pl/pol/kgp/biuro-prewencji/moja-komenda/33012,Aplikacja-mobilna-quotMoja-Komendaquot.html

Żródło: MSWiA