Wiadomości

Uwaga! Apelujemy o ograniczenie wizyt w jednostkach Policji.

Data publikacji 01.04.2021

W związku z pogorszeniem sytuacji epidemicznej w kraju, dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zalecamy ograniczenie osobistych wizyt w jednostkach Policji, związanych z potrzebą powiadomienia o zdarzeniu. Do Państwa dyspozycji pozostają numery telefonów poszczególnych jednostek Policji dostępne na stronach internetowych oraz w przypadku zgłoszeń alarmowych numery 112 i 997. Możliwe jest również przesłanie zgłoszenia pisemnie (nie dotyczy sytuacji nagłych) oraz kontakt z jednostkami Policji i dzielnicowym za pomocą aplikacji mobilnej "Moja Komenda".

Dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, w związku z koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, zalecamy ograniczenie osobistych wizyt w jednostkach Policji, związanych z potrzebą powiadomienia o zdarzeniu. Do Państwa dyspozycji pozostają numery telefonów jednostek Policji dostępne na stronach internetowych, aplikacji "Moja Komenda" oraz w przypadku zgłoszeń alarmowych numery 112 i 997.

Możliwe jest również przesłanie zgłoszenia pisemnie lub e-mailem (nie dotyczy sytuacji nagłych). W każdym przypadku otrzymają Państwo instrukcje, co do dalszego postępowania. Pamiętajmy jednak, że w niektórych przypadkach (np. konieczność sporządzenia dokumentacji procesowej - przyjęcia ustnego zawiadomienia o przestępstwie czy przesłuchania w charakterze świadka) niezbędne jest wykonanie czynności na terenie jednostki, o czym poinformują policjanci.

Również wszelkie skargi, pytania i wnioski do Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku proszę kierować drogą mailową bądź telefonicznie.

Pamiętajmy, że proste zachowania jak noszenie maseczek, zachowanie dystansu społecznego i dezynfekcja to podstawa w zwalczaniu wirusa.