UROCZYŚCIE WYPOWIEDZIELI ROTĘ ŚLUBOWANIA - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku

Wiadomości

UROCZYŚCIE WYPOWIEDZIELI ROTĘ ŚLUBOWANIA

Data publikacji 14.01.2021

Dzisiaj w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku rotę ślubowania złożyło 4 nowych mundurowych. Z uwagi na panującą pandemię, uroczystości mają skromniejszy charakter i odbywają się w tych jednostkach, do których policjanci zostali przydzieleni.

W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Na uroczystości obecni byli ich przyszli przełożeni. Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku insp. Tomasz Górka przyjął ślubowanie od nowych policjantów, złożył gratulacje wstąpienia w szeregi Policji i życzył sukcesów w przyszłej służbie.

Z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich uczestników i panujące obostrzenia, przebieg ślubowania odbywał się bez udziału zaproszonych gości.

Po odbyciu przeszkolenia podstawowego, nowi policjanci zasilą szeregi kłobuckiej komendy.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć informacje dotyczące rekrutacji, procedur postępowania kwalifikacyjnego oraz aktualne terminy przyjęć. Przypominamy, że dokumenty można teraz składać w dowolnej jednostce powiatowej policji po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu.

  • Policjant w umundurowaniu ćwiczebnym oraz policjanci w umundurowaniu galowym. W tle godło i flaga Polski oraz sztandar jednostki
  • umundurowani policjanci z ręką podniesioną do ślubowania, policjant w umundurowaniu galowym odczytuje tekst
  • umundurowani policjanci, w tle godło Polski